Пожароприложен спорт

Приключи ХХХІХ-ият Републикански преглед по пожароприложен спорт, който се проведе по традиция  на лекоатлетическия стадион “Пловдив” . В двубоя първенец е Стоян Хаджиев от Бургас, след него се класира Александър Николов от София-град, а третото място зае казанлъчанинът Христо Пеев от  ПБЗН-Казанлък към областната дирекция Стара Загора. В двудневните състезания в Пловдив участваха отбори от 28-те областни управления ПБЗН в страната и представителен отбор на Факултет ПБЗН при Академията на МВР. В комплексното класиране първо място зае отборът на ПБЗН-Пловдив, като в дисциплината „Бойно разгръщане от мотопомпа” бе поставен републикански рекорд – 24.78 секунди. Втори са състезателите от София – град, а трети – от Бургас.