ФК "Розова долина" - ОФК "Карнобат" 3:3

В стартиралото днес първенство на първия пролетен кръг при „аматьорите“ в Карнобат и при студеното време, срещата между ФК "Розова долина" - ОФК "Карнобат" завърши 3:3. Първите голове паднаха около 26-та минута като момчетата на Карнобат поведоха, а след това Пламен Колев изравни за розите.

Няколко минути по-късно след изравняването футболистите на  ОФК "Карнобат" отново повеждат, а в 32-та минута опитният Ахмед Фаиков-“Акси“ отново върна равенството в резултата след пряк свободен удар за 2:2.

В самото начало на второто полувреме карнобатлии след дузпа поведоха, а крайното 3:3 оформи отново Колев 6 минути преди края.

Ден преди националния празник, на 2 март /събота/, от 15:00 часа приемаме ФК „Димитровград 1947“.