Йоанна Недялкова и Иван Бонев станаха Балкански шампиони на Балканското първенство по спортно катерене

Най - младите катерачи на клуб "Селт" взеха участие в Балканското първенство по спортно катерене в дисциплина трудност в Скопие, Македония, което се проведе на 28.09.2019г. Среща в столицата на Македония си дадоха деца от 7 г. до 17 г.

Около 100 състезатели от Гърция, Сърбия, Македония и България преодоляваха трите маршрута на трудност. Балкански шампиони станаха Йоанна Недялкова и Иван Бонев при 15 годишните. Всички от по - младите катерачи достигнаха до финалите, но останаха съответно - 7 място за Калина Арабова при деца до 9 г., 8 място за Анна - Мария Бонева при деца до 11 г., 8 място за Никола Терзиев при деца до 11 г., 7 място за Маринела Чукарева при деца до 13 г., 11 място за Ани Ванкова - деца до 13 г. и 4 място за Симона Щонова при девойки до 17 г.