ЦСКА с бърза победа над Казанлък /видео/

Волейболистките на ЦСКА се поздравиха с десетата си победа за сезона в НВЛ-жени. Момичетата на Юлия Иванова надиграха категорично Казанлък Волей с 3:0 (25:12, 25:9, 25:23) във втория си мач от втория допълнителен турнир в първенството, който се провежда в зала "Багира" в Казанлък.

Free Joomla Extensions

Това е втора победа за столичанки през този сезон над съперника - след успеха в седми кръг, също с 3:0 гейма.

"Червените" са трети във временното класиране с 27 точки (10 успеха, 5 поражения), "розите" са шести с 16 точки (6 победи, 9 загуби), колкото има и петия Раковски (Димитровград), но с по-добро геймово съотношение.

Столичният тим имаше водеща роля през целия двубой, като единствено в самия му край позволи на противника да намали преднината и да остане само на точка. Не се случи нищо повече и ЦСКА се поздрави с чист успех.

Следващият мач на "армейките" е на 21 февруари (петък) - срещу Перун, Казанлък среща Славия в зала "Панайот Пондалов".

галерия снимки: 14.02.2020 - НВЛ жени Турнир 2А - ЦСКА - Казанлък волей 3:0