Казанлък Инфо - новини и видео в .:www.kazanlak-bg.info:.

Национален конкурс за детски рисунки "Траките" 2020 - наградени

За пета година, в партньорство с Исторически музей "Искра"гр. Казанлък, организации и спомощесвователи провеждаме Националния конкурс за детска рисунка и пластика - "Траките".

Времето за творчество приключи! На тези, които журито определи ще раздадем награди!

Малките художници, които няма да получат такава, ще имат шанса през следващото издание на конкурса /2021г./ Успех!

Жури в състав определи наградените Катя Христова – художник, Антоанета Вулева – историк и Александра Пастърмова – технически сътрудник на НЧ ”Възродена Искра – 2000”

Голямата награда на Исторически музей „Искра”, гр. Казанлък спечели Школа „Синьо“, НЧ „Искра – 1860“, ръководител Мариела Попова – гр. Казанлък

Награждаването ще се състои на 28.08.2020г./петък/ от 17.00 часа в сградата на Исторически музей "Искра" гр. Казанлък.

Златомира Мариян-Николова-10 години

Първо място, първа възрастова група Школа „Синьо“, НЧ „Искра – 1860“, ръководител Мариела Попова – гр. Казанлък

 

Иван Иванов-9 години

Второ място, първа възрастова група Школа „Ренина“, НЧ „Възродена Искра – 2000“,преподавател Ренина Лекова – гр. Казанлък


Натали Скобелева-8 години

Трето място, първа възрастова група Школа „Синьо“, НЧ „Искра – 1860“, ръководител Мариела Попова – гр. Казанлък

Станислава Баева-12 години

Първо място, втора възрастова група Школа „Ренина“, НЧ „Възродена Искра – 2000“,преподавател Ренина Лекова – гр. Казанлък


Моника Иванова-11 години

Второ място, втора възрастова група Школа „Ренина“, НЧ „Възродена Искра – 2000“,преподавател Ренина Лекова – гр. Казанлък


Калина Костадинова-12 години
Трето място, втора възрастова група Школа „Ренина“, НЧ „Възродена Искра – 2000“,преподавател Ренина Лекова – гр. Казанлък
Моника Асенова-15 години
Първо място, трета възрастова група Школа „Ренина“, НЧ „Възродена Искра – 2000“,преподавател Ренина Лекова – гр. Казанлък
Десислава Меразчиева 14 години
Второ място, трета възрастова група Школа „Ренина“, НЧ „Възродена Искра – 2000“,преподавател Ренина Лекова – гр. Казанлък

Ивайла Петрова-16 години
Трето място, трета възрастова група Школа „Арт – Попово“, ръководител Искра Хаджииванова – гр. Попово

Радостина Михайлова-10 години
Първа награда - пластика
Школа „Ренина“, НЧ „Възродена Искра – 2000“,преподавател Ренина Лекова – гр. Казанлък
Румина Николова -12 години
Специална награда на Община Казанлък
Школа „Синьо“, НЧ „Искра – 1860“, ръководител Мариела Попова – гр. Казанлък
Михаела Атанасова-9 години Специална награда на Общинска библиотека "Искра"
Школа „Арт – Попово“, ръководител Искра Хаджииванова – гр. Попово

Моника Николова -13 години
Специална награда на ЛХМ "Чудомир" гр. Казанлък
Школа „Синьо“, НЧ „Искра – 1860“, ръководител Мариела Попова – гр. Казанлък
Росица Влаева-13 години Специална награда на НЧ"Възродена Искра-2000" гр. Казанлък
ОУ „П.Р. Славейков“, ръководител Ира Йотова – гр. Бургас
Ана-Мария Тенева-11 години
Специална награда на Нелисат рекламно студио Школа „Ренина“, НЧ „Възродена Искра – 2000“,преподавател Ренина Лекова – гр. Казанлък

Мина Сутева -11 години
Специална награда на
ООД Акорд - 95 НЧ „Априлов Палаузов – 1861“, преподавател Ема Вертерова – гр. Габрово
Рая Гайтанджиева -12 години гр. Казанлък
Специална награда на „Пламарт” - магазин за художествени материали, гр. Казанлък

 

ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА РАБОТА ОТ:

Банер

Виж!


ФИКСИНГ БНБ

coronavirus.bg


ВРЕМЕТО

Банер

Автобусно разписание:



Виж


Какво не видяхте: