НВЛ жени ВК "Казанлък волей" - ВК "Славия" 3:2

Великолепният отбор на "Казанлък Волей-Багира" продължава победния си ход в женската "Демакс лига". Със 17 точки тимът ни остава лидер в шампионата при дамите!

В осмия кръг от надпреварата днес съставът ни победи в инфарктен мач с 3:2 (23:25, 25:18, 25:22, 21:25, 15:11) състезателките на "Славия" при гостуването им в спортна зала "Багира". "Белите" поведоха в първата част, но последва много силна игра на тима на Казанлък, който иззе водачеството, на свой ред наказа гостенките и продължи да доминира в третата част. Изключително оспорван бе четвъртият гейм, когато "Белите" поведоха в резултата и независимо от опитите на момичетата ни да догонят и стопят изоставането си, натрупаната преднина за славистките изравни геймовете преди решителния тайбрейк. Именно тук съставът ни показа характер, доминира и очаквано взе крайния успех с 3:2.

В 9-и кръг, воденият от треньорите Борислав Крачанов, Александър Стоянов и Методи Маринов, състав на ВК "Казанлък" гостува на ЦСКА в София. Срещата ще се играе на 5 февруари.

галерия снимки: 29.01.2021 - НВЛ жени ВК "Казанлък волей" - ВК "Славия" 3:2