
На 02.06.2011г. около 10.30ч в РУ “Полиция” – Казанлък е получено съобщение от 49-годишен мъж от с. Овощник, че на 31.05.2011 г. около 23.00 ч неизвестно лице е стреляло с ловна пушка по къщата му. При проведените оперативно-издирвателни мероприятия казанлъшките криминалисти са установили, че изстрелите са произведени от съсед на тъжителя Я.П. (41). Мъжът е задържан за срок до 24 часа. Същият е предал доброволно незаконно притежавана ловна пушка, кал.16, 3 гилзи за ловни патрони и 7 патрона, кал.16. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава РУ “Полиция” – Казанлък.
На 01.06.2011г. в 12.45ч в участък “Полиция” - Павел баня е получено съобщение от служител но ЕVN-България, че е констатирал незаконно прикачване към електро-разпределителната мрежа в с.Александрово, общ. Павел баня. При извършената проверка на място е установено, че обитаващата къщата С.С. (39) се е прикачила посредством проводник към ел. мрежата. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава РУ “Полиция” – Казанлък.
На 01.06.2011 г. служители от участък “Полиция” - Павел баня са извършили проверка в дома на Р.Х. (26) от Тъжа, която доброволно предала 1000 ръчно направени цигари. Още 1355 саморъчно свити цигари са открити в дома на 39-годишната З.Х. от с. Осетеново, която също е предала доброволно акцизните стоки. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава РУ “Полиция” – Казанлък.
На 30.05.2011 г. в 17.00 ч в РУ “Полиция” – Казанлък е получено съобщение, че на същата дата неизвестно лице е извършило противозаконно отнемане на лек автомобил “ВАЗ 2101”, паркиран на северния паркинг на завод “Арсенал” в Казанлък. Около 20.30 ч на 01.06.2011г. автомобилът е открит изоставен на 800 м югозападно от гробищен парк - Казанлък При извършения оглед е установено, че от колата липсват акумулатор, радиатор, авто радио касетофон, регистрационен талон, резервна гума и инструменти. Работата по случая продължава РУ “Полиция” – Казанлък.
< Предишна | Следваща > |
---|