Казанлък Инфо - новини и видео в .:www.kazanlak-bg.info:.

Отличени участници от конкурс за снимка „Моята Коледа“, организиран от Община Казанлък

Интересът към конкурса „Моята Коледа“ организиран от Община Казанлък бе голям. Той протече онлайн като всеки желаещ да участва трябваше да изпрати в срок до 17.12.2020 г. на e-mail: otdel_obrz@kazanlak.bg своя снимка пред елхата или друга празнична украса, като условието бе на снимката участникът да покаже коледна рисунка, картичка или сувенир/декорация, собственоръчно изработени от него, или да бъде с коледен костюм. Всеки участник имаше право да участва само с една снимка.

Жури от Община Казанлък оцени и отличи най-красивите, атрактивни и интересни снимки, отговарящи на условията на конкурса.

Ето и имената на победителите:

Първа възрастова група (деца от 3 до 6-годишна възраст от детските градини)

I място:
Себастиан Александров Първов, 4 г., ДГ № 13 „Мечо Пух“, гр. Казанлък
Ивайла Красимирова Куманова, 5 г., ДГ № 2 „Снежанка“, гр. Казанлък

II място:
Хриси Тодорова Стефанова, 5 г., ДГ № 8 „Юрий Гагарин“, гр. Казанлък
Райа Бориславова Костадинова, 4 г., ДГ № 18 „Пчелица“, гр. Казанлък

III място:
Радост Калоянова Йорданова, 5 г., ДГ № 8 „Юрий Гагарин“, гр. Казанлък
Виктор Владиславов Гочев, 5 г., ДГ № 13 „Мечо Пух“, гр. Казанлък

Втора възрастова група (ученици от I-IV клас)

I място:
Елица Козарова, 4 б клас,  ОУ,,Никола Й. Вапцаров“, гр. Казанлък
Ема Николаева Стойнова - 10 г., 4 г клас, ОУ „Мати Болгария“, гр. Казанлък

II място:
Андреа Добринова Георгиева, 9 г., 3 б клас, ОУ "Мати Болгария", гр. Казанлък
Селина Сюлейманова Бабучева, 8 г., 2 клас, ОУ "Георги Кирков", гр. Казанлък

III място:
Никола Йорданов Тончев, 10 г., 4 б клас, СУ "Екзарх Антим I", гр. Казанлък
Вероника Анатолиева Доцева, 10 г., 4 а клас, ОУ "Никола Й. Вапцаров",  гр. Казанлък

Трета възрастова група (ученици от V-VII клас)

I място: Габриела Атанасова Георгиева, 5 а клас, ОУ „Чудомир“, гр. Казанлък
II място: Петър Илиев Шаламанов, 11 г., 5 клас ППМГ "Никола Обрешков", гр. Казанлък
III място: Аксел Феимов Хасанов, 11 г., 5 а клас, ОУ "Никола Й. Вапцаров", гр. Казанлък

Четвърта възрастова група (ученици от VIII - XII клас)

I място: Кристина Павлова Попова, 16 г., 10 клас, ППМГ „Никола Обрешков“, гр. Казанлък
II място: Никол Галинова Илучева, 16 г., 10 клас, ППМГ „Никола Обрешков“, гр. Казанлък.
III място: Никол Георгиева Кабакова, 17 г., 11 а клас, НУПИД  „Акад. Дечко Узунов“, гр. Казанлък

Специални награди:

Рая Даниелова Димитрова, 3 г., ДГ №18 "Пчелица", гр. Казанлък
Божидар Евгениев Байчев, 5 г., ДГ № 7 "Буратино", гр. Казанлък
Мария Стоянова Стоянова,6 г., ДГ № 7 "Буратино", гр. Казанлък
Габриел Мариянов Цанков, 3 г., ДГ № 9 „Слънчице“,  гр. Казанлък филиал в с. Черганово
Неждет Реджепов Неджипов, 4 г., ДГ № 9 „Слънчице“,  гр. Казанлък филиал в с. Черганово
Николета Николаева Кирицоева, 6 г., ДГ № 9 „Слънчице“,  гр. Казанлък филиал в с. Черганово

 
Банер

Културен афиш:

Виж!


ФИКСИНГ БНБ

coronavirus.bg


ВРЕМЕТО

Автобусно разписание:



Виж


Какво не видяхте: